+38(063) 286-12-48

Одесса, ул. Космонавтов 25

Top

SMM просування

Створення корисной спільноти в ринковому середовищі та привернення уваги цільових споживачів повідомленнями або важливою інформацією.
smm

Що таке SMM?

SMM (англ. Social Media Marketing) –  це повноцінний маркетинг, а не тільки просування через різні соціальні платформи. Social Management є частиною маркетингової і комунікаційної стратегії.

Просування в соціальних мережах дозволяє точково впливати на цільову аудиторію, вибирати майданчики, де ця аудиторія більшою мірою представлена, і найбільш підходящі способи комунікації з нею, при цьому в найменшій мірі зачіпаючи незацікавлених в цій рекламі людей.

Переваги SMM

Робота на ЦА

В ході smm просування від імені компанії буде видно, від кого Ви отримуєте підписки (і від кого - ні), хто проявляє інтерес до продукту, взаємодіє з публікуються матеріалами.

Залучення трафіку на Ваш сайт

SMM Розкрутка в соц мережах дає можливість зробити їх магнітом для притягання клієнтів на основні ресурси і промо сторінки рекламних кампаній.

Впізнаваність бренду

Через smm розкрутку соціальних мереж ми зможемо добре ознайомити людей з Вашим брендом, сформувати його впізнаваність і лояльне ставлення до нього.

Взаємодія і залучення

Взаємодіяти з людьми можна через опитування, конкурси, дискусії. Ми допоможемо Вам ефективно підштовхувати потенційних клієнтів в сторону здійснення цільового дії.

Хочете дізнатися більше про просування в соціальних мережах?

ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Просування в соціальних мережах застосовується не тільки на товари і послуги. Активно використовують дану технологію засоби масової інформації. Вони створюють свої облікові записи в соціальних мережах, розміщують свій контент і тим самим збирають передплатників (читачів свого продукту).

Основними завданнями маркетингу в соціальних мережах вважаються брендинг (просування бренду), підвищення лояльності аудиторії і популярності, PR і збільшення відвідуваності сайтів різних компаній.

Наші кейси

Портфоліо по просуванню сайтів наших клієнтів