меню

logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Fell Free To contact Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus

1-677-124-44227

info@your business.com

184 Main Collins Street West Victoria 8007

+38(063) 286-12-48

Одесса, ул. Космонавтов 25

Top

SMM просування

Створення корисной спільноти в ринковому середовищі та привернення уваги цільових споживачів повідомленнями або важливою інформацією.
smm

Що таке SMM?

SMM (англ. Social Media Marketing) –  це повноцінний маркетинг, а не тільки просування через різні соціальні платформи. Social Management є частиною маркетингової і комунікаційної стратегії.

Просування в соціальних мережах дозволяє точково впливати на цільову аудиторію, вибирати майданчики, де ця аудиторія більшою мірою представлена, і найбільш підходящі способи комунікації з нею, при цьому в найменшій мірі зачіпаючи незацікавлених в цій рекламі людей.

Переваги SMM

Робота на ЦА

В ході smm просування від імені компанії буде видно, від кого Ви отримуєте підписки (і від кого - ні), хто проявляє інтерес до продукту, взаємодіє з публікуються матеріалами.

Залучення трафіку на Ваш сайт

SMM Розкрутка в соц мережах дає можливість зробити їх магнітом для притягання клієнтів на основні ресурси і промо сторінки рекламних кампаній.

Впізнаваність бренду

Через smm розкрутку соціальних мереж ми зможемо добре ознайомити людей з Вашим брендом, сформувати його впізнаваність і лояльне ставлення до нього.

Взаємодія і залучення

Взаємодіяти з людьми можна через опитування, конкурси, дискусії. Ми допоможемо Вам ефективно підштовхувати потенційних клієнтів в сторону здійснення цільового дії.

Хочете дізнатися більше про просування в соціальних мережах?

ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Просування в соціальних мережах застосовується не тільки на товари і послуги. Активно використовують дану технологію засоби масової інформації. Вони створюють свої облікові записи в соціальних мережах, розміщують свій контент і тим самим збирають передплатників (читачів свого продукту).

Основними завданнями маркетингу в соціальних мережах вважаються брендинг (просування бренду), підвищення лояльності аудиторії і популярності, PR і збільшення відвідуваності сайтів різних компаній.